Beton

Chyba najpopularniejszy materiał w budownictwie ostatnich lat. Wyjątkowe właściwości betonu pozwalają na wszechstronne zastosowanie. Betoniarnia obecnie to bardzo dobry biznes!

Wysoka wytrzymałość

Elastyczność

Łatwa aplikacja

Produkowany wszędzie

Niezastąpiony w budownictwie beton

Jeżeli beton ma być dobry to musi go robić dobra betoniarnia!

Od zawsze beton jest materiałem niezbędnym w budownictwie, dlatego też zapotrzebowanie na niego jest ogromne. Ceny betonu są naprawdę różne, niemniej jednak aż tak bardzo się od siebie nie różnią. Rzecz jasna, że można go zakupić gotowy w betoniarni, jak i również do zrobienia samodzielnie, przy użyciu odpowiednich składników. Oczywiście nie jest to trudne, dlatego też każdy bez problemu powinien potrafić to zrobić.

Jednak dla uzyskania optymalnych parametrów, z pewnością betoniarnia BETOMEX ze Staszowa zaoferuje Państwu doskonałej jakości beton, produkowany w oparciu o restrykcyjne technologiczne normy i parametry. Dlatego nie warto bawić się samemu, skoro można mieć doskonały beton, szczególnie jeżeli lokalizacja docelowa to województwo Świętokrzyskie i okolice Staszowa.

Warto odwiedzić firmę: ul. Towarowa 46, 28-200 Staszów

Beton to materiał, który jest bardzo trwały, ale tylko wtedy kiedy zostanie odpowiednio przygotowany i warto o tym pamiętać.

Beton Staszów BETOMEX – beton drogowy i towarowy oraz asfalt

Firma, właściwie betoniarnia BETOMEX to doskonale znana betoniarnia w regionie, powiat Staszów i województwo Świętokrzyskie. Doskonała jakość oferowanych produktów takich jak beton drogowy, beton towarowy czy asfalt w różnych rodzajach i konsystencjach to wieloletnia wizytówka firmy.

Materiały i usługi – dźwigi woj. Świętokrzyskie, wynajem dźwigów

Firma BETOMEX to nie tylko betoniarnia, to równie usługi takie jak wykonywanie nawierzchni asfaltowych, przy współpracy z firmą DYLMEX ze Staszowa. Ponadto wynajem dźwigów. Dźwigi to żurawie mobilne o różnej ładowności, pod wynajem z operatorami.

Zadzwoń, zapytaj: +48 798 460 460 

 

Lat doświadczenia

Ton maksymalnego udźwigu

Mobilne żurawie

Zadowolonych klientów

Co robimy?

Jako betoniarnia oferujemy wysokiej klasy materiały, ale również usługi budowlane

Obecnie beton stanowi podstawę każdego budownictwa

Budując dom, czy inny budynek nie jesteśmy w stanie nic zdziałać bez betonu, gdyż jest on po prostu niezbędny. Tak naprawdę wszystko zaczyna się od niego, ponieważ jest już potrzebny przy fundamentach. Fundament jak wiadomo stanowi podstawę całego budynku. W tym przypadku musi on być dobrze zrobiony, aby prawidłowo służył przez długie lata. Beton  jest znany chyba przez każdego, kto choć trochę wie, czym zajmuje się branża budownictwa.

Naprawdę dobry beton Staszów woj. Świętokrzyskie to z pewnością wcześniej wspomniana firma, betoniarnia BETOMEX. Warto skorzystać z ich oferty pod każdym kątem i aspektem.

 

Meble na wymiar

Jeżeli chodzi o budownictwo a raczej wykończenie wnętrz to meble na wymiar to podstawa. Są one bowiem bardzo funkcjonalne, często bardzo stylowe i raczej nie mają wielu ograniczeń.

Geodezja

Zanim wybudujemy fundament na pewno będzie nam potrzebny geodeta. Mapa do celów projektowych, pomiary a później tyczenie to bardzo istotne punkty budowy. Docelowo również inwentarz powykonawczy.

Współpracuj z najlepszymi:

Beton Staszów BETOMEX – beton drogowy i towarowy oraz asfalt

Dźwigi i beton

(+48) 798 460 460