Szafy i garderoby

W każdym domu funkcjonalna i pojemna szafa to serce domu. Doskonałe pod każdym kątem szafy do zabudowy, wnękowe i wolnostojące na wymiar spełniają wszystkie niezbędne funkcje. 

Meble kuchenne, kuchnie

Meble do biura, biurowe

Meble łazienkowe, do łazienki

Szafy i garderoby

Doskonałe pod każdym kątem meble na wymiar

Meble na wymiar to doskonałe i idealne rozwiązanie do każdego wnętrza

Pomieszczenia w domu, czy mieszkaniu mają naprawdę różnorodne wielkości oraz kształty, dlatego też do ich urządzenia trzeba odpowiednich mebli. Niestety z tym jest czasami problem, ponieważ nie zawsze w sklepie meblowym można znaleźć takie meble, które będą odpowiadać danemu pomieszczeniu.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku są meble na wymiar, które można zamówić u każdego dobrego stolarza. Jeśli chodzi o ich koszt, to może być on zróżnicowany, ponieważ w dużej mierze zależy od wielkości mebli do danego pomieszczenia i materiałów użytych do ich wykonania. Przede wszystkim cenę robi rodzaj płyty, frontów oraz okucia, tzw. akcesoria meblowe.

Dobra firma stolarka, która robi dobre meble na wymiar

Mielec, to zagłębie stolarskie. Jest tu wielu stolarzy, którzy oferują swoje usługi. Na tle tych firm, osób zdecydowanie wyróżnia się firma Monada-Meble z Mielca. To zakład stolarski, który cechuje jakość!

Monada-Meble • Meble na Wymiar Mielec i okolice

Tuszów Narodowy 286, 39-332 Tuszów Narodowy

TELEFON DO FIRMY: 783 962 744

Firma znajduje się w województwie podkarpackim i większość realizacji oferuje w powiecie Mielec i okolicznych miejscowościach.

W ramach obsługi poza lokalnej także Rzeszów, Tarnobrzeg, Tarnów, Kraków i inne miasta po uprzednim kontakcie z Państwa strony.

Dlaczego jeżeli Mielec to Monada-Meble?

Wieloletnie doświadczenie w tym wiele realizacji w krajach – na wyspach, Irlandia czy Anglia. To ciężki rynek, gdzie króluje drewno, detale, wiele listew, pilastrów i innych elementów ozdobnych. Obecnie czas na zmiany – w kraju, firma oczywiście realizuje kuchnie ale również inne meble w tym szafy, garderoby i inne rodzaje mebli.

 

Nowoczesna czy klasyczna kuchnia?

Czy wiesz, że? Nowoczesne kuchnie to tak zwane kuchnie bez duszy, cechują się oczywiście minimalizmem, ale również funkcjonalnością. Są łatwe w utrzymaniu jeżeli chodzi o czystość, wskazane dla osób ceniących sobie czas!

Natomiast kuchnie klasyczne np. kuchnie angielskie czy kuchnie, meble skandynawskie to już całkiem inna bajka. Te meble, wnętrza mają „to coś”. To kuchnie dla osób, ceniących rodzinną, ciepłą atmosferę i życie w domu. Są trudniejsze w utrzymaniu, mają wiele zakamarków i detali, w których często gromadzi się brud i kurz.

Lat w branży meblowej

Wykonanych projektów

Zadowolonych klientów

Polubień na FB

Jakie meble robimy na codzień?

Kuchnie, szafy, garderoby, meble biurowe i łazienkowe dopasowane do wnętrz

Ostatnio wiele się słyszy o tym, że stolarze w dzisiejszych czasach przeżywają rozwój, dzięki realizacji dużej ilości zamówień od klientów. Należy wiedzieć, że meble na wymiar – robione pod zamówienie są przede wszystkim bardzo dobrze zrobione. Najważniejsza w nich jest estetyka oraz precyzja. Wiadomo, że takie meble są dla klienta wiec muszą się do niego dostosować. Stolarz zawsze wykonuje piękne meble na wymiar, które idealnie zagospodarują każdą wolną przestrzeń, aby była funkcjonalna.

Geodezja

Zanim wybudujemy fundament na pewno będzie nam potrzebny geodeta. Mapa do celów projektowych, pomiary a później tyczenie to bardzo istotne punkty budowy. Docelowo również inwentarz powykonawczy.

Beton na fundament, strop, wylewkę

Szukając dobrego wykonawcy, producenta betonu warto dobrze trafić. Dobra betoniarnia oferująca beton z normami to podstawa budowy. Liczy się kompleksowa obsługa, transport, aplikacja i doradztwo.

DOSKONAŁY STOLARZ Z MIELCA

Monada-Meble • Meble na Wymiar Mielec i okolice

NIE ZWLEKAJ – ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SWOJE MEBLE

(+48) 783 962 744