Wynajem samochodu

Dowiedz się co warto wiedzieć jeżeli chce się wynająć samochód. To ważne aby później nie być zaskoczonym w wyniku pewnych kruczków związanych z najmem auta.

Duży wybór samochodów

Atrakcyjne ceny

Dogodne warunki najmu

Wieloletnie doświadczenie

informator rent a car

Co warto wiedzieć jeżeli chodzi o wynajem samochodów?

Obecnie możemy zauważyć, że na rynku pojawia się coraz więcej wypożyczalni samochodów. Korzysta z nich naprawdę mnóstwo osób, dzięki czemu dana wypożyczalnia może cieszyć się dużym zyskiem. Oczywiście każda wypożyczalnia, jak i inna firma ma swoje wady oraz zalety.

Jedną z ciekawszych opcji jest wypożyczalnia, którą prezentujemy poniżej:

Więc, co tak naprawdę jest największą korzyścią, skorzystania z usług wypożyczalni samochodów? Otóż posiadanie wymarzonego samochodu przez pewien okres czasu jest naprawdę bardzo fajną opcją, szczególnie dla tych, których obecnie nie stać na lepszy pojazd.

Chcesz wynająć samochód będąc w Mielcu?

Wśród kilku wypożyczalni, które funkcjonują w Mielcu warto zwrócić uwagę i tanio wynająć samochód w firmie F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów.

Bardzo dobra wypożyczalnia samochodów w mieście Mielec

W centrum miasta ul. Wolności 75, 39-300 Mielec znajduje się MaxTrans. Warto skorzystać:

+48 792 051 510

Główną zaletą jest optymalna oferta, ceny oraz dostępność w systemie 24/7. Ta wypożyczalnia posiada własną stację paliw, dzięki której zwrócą Państwo zatankowany samochód z rabatem na paliwo. To kompleksowa i bardzo korzystna oferta, szczególnie w przypadku gości SSE Mielec i Rzochów.

 

Lat doświadczenia

Zadowolonych klientów

Przejechanych kilometrów

KIEDY WYNAJĄĆ AUTO?

Popsuty samochód? Uszkodzony? Wyjazd ze znajomymi? Wynajmij samochód…

Uszkodzony lub zepsuty? Wynajmij samochód!

W przypadku zepsutego samochodu, wypożyczenie nowego będzie jedną z najlepszych opcji, ponieważ wiadomo, że jest on potrzebny na codzień. Jeśli chodzi o wady wypożyczalni to przede wszystkim wysoka cena za konkretny model samochodu jest bardzo wysoka. Dlatego należy poczytać, ważne są szczegóły gdyż wynajem samochodu to niby prosta sprawa, lecz czasami liczą się detale w umowie. Wiadomo, że niektóre pojazdy są bardzo drogie, niemniej jednak nie powinny tyle kosztować. Cena bardzo wpływa na klienta, dlatego też nie zawsze decyduje się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodu.

Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarki to podzespoły, które można regenerować. Warto znaleźć firmę z doświadczeniem. Regeneracja turbin to prosty ale wymagający dokładności proces. Obecnie naprawia się różne turbo, w tym ze zmienną geometrią czy sterownikiem.

Regeneracja katalizatorów

Zarówno katalizatory jak również filtry cząstek stałych podlegają regeneracji. Regeneracja to po prostu czyszczenie. Nie trzeba kupować nowego filtra jeżeli możemy zregenerować obecny co jest dużo niższym kosztem.

F.T.U.H MaxTRans

Profesjonalny i korzystny wynajem samochodów w mieście Mielec 

Zadzwoń teraz

(+48) 792 051 510