TURBOSPRĘŻARKI

Dlaczego regeneracja turbin to idealne rozwiązanie w przypadku uszkodzenia turbosprężarki? Po pierwsze koszt a po drugie wysoka jakość jaką cechuje się regenerowana turbosprężarka.

Doważanie wysokoobrotowe do 200RPM

Wysokiej jakości części

Precyzyjne urządzenia

Gwarancja jakości!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O czym warto pamiętać przed naprawą  turbosprężarki?

Na rynek motoryzacji stosunkowo niedawno wprowadzono nowe części do silników spalinowych, które zwiększają ich moc. Są to między innymi turbosprężarki. To doskonały wynalazek, który pozwolił na zapoczątkowanie ERY Turbo, czyli zwiększenia mocy silnika, kosztem – małej turbosprężarki w układzie turbo.

Niestety często w wyniku nieprawidłowej eksploatacji turbiny ulegają uszkodzeniu. Wtedy najlepszym sposobem jest dobra i sprawdzona regeneracja turbosprężarki.

Teraz pada pytanie: ile taka turbosprężarka a właściwie jej naprawa tak właściwie kosztuje?

Otóż jej cena może wahać się miedzy kilka set złotych lub ponad tysiąc. Wszystko zależy od uszkodzeń oraz jaka to turbosprężarka. Nie jest to jednak kolosalna cena, dlatego też naprawdę warto w nią zainwestować. Naprawa turbosprężarki to świetna alternatywa naprzeciw zakupu nowej turbiny.

 

 

Turbosprężarki, jako nowy produkt na rynku motoryzacji.

Turbosprężarka to produkt, który tak naprawdę powstał na potrzeby uzyskania większej mocy z silników typu diesel. Początkowo dotyczyło to tematów związanych z samochodami wyścigowymi, obecnie technologia turbo-doładowania to standard.

Jeżeli turbo to MR Radka – profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

Mielec to podobno zagłębie regeneracji; wtryski, pompy, turbiny, zaciski i wiele innych podzespołów. Wśród tych, którzy się tym zajmują na pewno firma MR Radka, której adres to ul. Polna 3b w Mielcu to wyróżniająca się regeneracja.

Adres do firmy korespondencji to ul. Polna 3b, 39-300 Mielec a jeżeli chodzi o kontakt to telefonicznie:

+48 609 141 806

Lat doświadczenia

Zadowolonych klientów

Wymienionych wyrników

Zrealizowane gwarancje

Wysoka jakość regeneracji

Regeneracja turbin w Mielcu to dobry wybór!

Większa moc silnika i oszczędność paliwa

Wymiana silnika samochodowego na znacznie mocniejszy jest o wiele bardziej kosztowna, niż na przykład zakup turbosprężarki. Wiadomo, że musi ją nam zamontować mechanik, który się na tym zna, aby wszystko dobrze i sprawnie działało. Mimo, że turbosprężarki są od niedawna na rynku, to już zdążyły zyskać wielu wielbicieli, którzy ją od razu bardzo polubili a firmy i koncerny wdrażają ją jako standard do silników diesel i wybranych modeli w benzynie.

Zdarza się, że w wyniku nieprawidłowej eksploatacji pojazdu turbo uszkodzi się. Istnieje jednak regeneracja turbin samochodowych czyli proces, który naprawia turbosprężarki. To badzo dobrze znany sposób na naprawę turbo. Znacznie niższy w porównaniu z zakupem nowej części. 

 

Regeneracja katalizatorów

Zarówno katalizatory jak również filtry cząstek stałych podlegają regeneracji. Regeneracja to po prostu czyszczenie. Nie trzeba kupować nowego filtra jeżeli możemy zregenerować obecny co jest dużo niższym kosztem.

Wypożyczalnia samochodów osobowych

Obecnie wynajem samochodu to prawie standard. Ludzie dużo podróżują więc potrzebują dostępu do mobilności. Ale często także z powodów osobistych i braku własnego pojazdu czy też ekonomii (wynajem busów).

MR Radka – Magdalena Czachor Radka

Prawdopodobnie najlepsza regeneracja turbin w mieście Mielec

Zadzwoń do nas

(+48) 609 141 806