DPF FAP i katalizatory

Po co są filtry cząstek stałych i inne układy wspomagające walkę z ekologią związaną z emisją spalin z silników 

Wysoka skuteczność neutralizacji

Ekologiczna technologia

Katalizatory

Filtry cząstek stałych

Przede wszystkim eko-logicznie

Motoryzacja stosuje rozwiązania w postaci filtrów i katalizatorów w celu ograniczenia emisji spalin

Obecnie na rynku motoryzacji powstają naprawdę różnorodne części do samochodów osobowych, dostawczych jak i terenowych. Mają one za zadanie poprawić lub ulepszyć moc i wydajność pojazdów. Ich ceny są naprawdę bardzo zróżnicowane, dlatego też nie można ich dokładnie określić. W sklepach związanych z motoryzacją można znaleźć tak właściwie wszystko, co jest potrzebne do samochodu. Z biegiem czasu rozwój pojazdów stał się naprawdę bardzo drastyczny, gdyż się niezwykle zwiększył.

Co więc za tym idzie?

Dynamiczny rozwój samochodów jest spowodowany przede wszystkim powstaniem nowoczesnych technologi, które wprowadzają do pojazdów wiele ulepszeń.

Takim przykładem są między innymi filtry DPF FAP i katalizatory, które neutralizują metale szlachetne i szkodliwe związki, wydobywające się ze spalinami. Jak widać jest to bardzo dobre dla środowiska, gdyż go nie zanieczyszcza. Jest to bardzo dobre i każdy pojazd powinien to obowiązkowo posiadać.

Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów

Jedna z pierwszych firm w południowo-wschodniej Polsce, która zajęła się profesjonalnie regeneracją podzespołów układu wydechowego była firma Turbo-Elmar z Mielca. Firma ta posiada doświadczenie gdyż jej bliźniacza firma MR Radka to regeneracja turbosprężarek. 

Czyszczenie katalizatora – czy to się opłaca?

Jeżeli czyszczenia czyli regeneracji podejmie się firma taka jak Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów której lokalizacja to ul. Polna 3 w Mielcu to mogą być Państwo spokojni.

Firma ta bowiem to profesjonalne czyszczenie FCM, które pod wpływem ciśnienia i czynnika przepłukuje i udrażnia układ.

Lat doświadczenia

Zregenerowanych DPF FAP i katalizatorów

Zadowolonych klientów

Gdzie warto regenerować?

Profesjonalna regeneracja w TURBO-ELMAR s.c.

Dlaczego my?

Otóż technologia wykorzystywana w Mielcu przez naszą firmę to najlepsza według nas metoda. Tylko woda pod wysokim ciśnieniem i środek, który rozpuszcza sadzę i osady.

Zadzwoń: +48 609 141 806 i zapytaj.

Możliwa wysyłka DPF FAP lub katalizatora do naszej firmy. Wysyłka kurierem. W firmie naszej odbywa się nie tylko regeneracja filtrów cząstek stałych i katalizatorów do samochodów osobowych ale również ciężarówek, autobusów. Zapraszamy do współpracy firmy motoryzacyjne i serwisy samochodowe – atrakcyjne warunki i ceny.

 

Wypożyczalnia samochodów osobowych

Obecnie wynajem samochodu to prawie standard. Ludzie dużo podróżują więc potrzebują dostępu do mobilności. Ale często także z powodów osobistych i braku własnego pojazdu czy też ekonomii (wynajem busów).

Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarki to podzespoły, które można regenerować. Warto znaleźć firmę z doświadczeniem. Regeneracja turbin to prosty ale wymagający dokładności proces. Obecnie naprawia się różne turbo, w tym ze zmienną geometrią czy sterownikiem.

TURBO-ELMAR s.c.

To solidna, sprawdzona i profesjonalna regeneracja katalizatorów i filtrów

NIE ZWLEKAJ – ZADZWOŃ

(+48) 609 141 806