Słowacja i Węgry

Transport międzynarodowy towarów z Polski na Słowację oraz Węgry to dynamicznie rozwijające się kierunki.

Samochody ciężarowe z windą

Zestawy tandem i jumbo

Ciągniki siodłowe z naczepami

Busy towarowe

Dowiedz się więcej

Czym jest transport i spedycja? Dlaczego branża ta przeżywa ciągły rozkwit w Polsce?

Choć usługi transportu i spedycji powstały już bardzo dawno, to i tak wiele osób nie wiem, czym one są tak dokładnie. Otóż sam przewóz, to bezpośrednie przemieszczanie się towarów i produktów z jednego kraju do drugiego.

Wśród firm transportowych, których specjalizacja to transport z Polski na Słowację czy Węgry na pewno firma F.T.U.H MaxTrans zasługuje na Państwa uwagę.

Ponadto firma ta to także transport towarów z Polski do Austrii, czy z Ukrainy na Słowację. Poza transportem, firma MaxTrans to także  spedycja, czyli czynności związane z organizowaniem przewozu towarów, czyli na przykład przygotowywanie towarów do odpraw celnych oraz wybór właściwych środków transportu. Otóż tych czynności jest znacznie więcej, jednakże wymienione zostały tylko te najważniejsze.

Którą firmę transportową wybrać?

Jeżeli potrzebują Państwo solidnej firmy, partnera, który dla Państwa realizować będzie systematyczne zlecenia warto zlecić to firmie MaxTrans z Mielca.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów

ul. Wolności 75, 39-300 Mielec. Telefon do firmy: +48 17 583 02 79. Firma oferuje poza transportem również wynajem samochodów w usługach rent a car. 

Transport i spedycja

Mielec to dynamicznie rozwijające się miasto. Posiada bowiem dwie Specjalne Strefy Ekonomiczne. Dlatego też wiele firm współpracuje z firmą MaxTrans ze względu na elastyczność w zakresie oferty.

lat doświadczenia w branży transportowej

samochodów własnych w spedycji

na stałe współpracujące firmy

Kierunki południowe i nie tylko

Anglia, Ukraina oraz Austria to inne kierunki systematycznych zleceń transportowych

Spedycja kierunek Słowacja oraz Węgry

Warto także zaznaczyć to, że transport i spedycja niestety nie obejmuje takiego procesu, jak magazynowanie. Rozładowuje on towar w wyznaczonym miejscu, a całą resztą  zajmują się osoby, które są za to odpowiedzialne.

Jest to jedyna wada, jaką można zarzucić temu transportowi. Warto wiedzieć, dlaczego transport drogowy do Austrii się opłaca? Jest to na tyle bliski kierunek, że można przewieźć dużo, tanio.

Dlatego właśnie usługi transportu wcale nie muszą być takie drogie, jak się wydają. W dużej mierze koszty te zależą od odległości punku początkowego do celu.

Jak dojechać do firmy MaxTrans?

Transport południe - Bałkany

Dynamika eksportu i importu między Polską a krajami bałkańskimi jest duża. Obecnie bardzo dużo transportuje się towarów drogą lądową. Dlatego transport międzynarodowy kwietnie.

Firma transportowa z Mielca

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów

ZAMÓW TRANSPORT

(+48) 583 02 79