Transport i spedycja

Dynamiczny rozwój gospodarki, importu i eksportu towarów to również rozwój transportu. Transport z Polski do Grecji, a także transport Rumunia, Bułgaria i Macedonia to popularne kierunki.

Transport Rumunia

Transport Bułgaria

Transport Macedonia

Transport Węgry

Transport międzynarodowy i krajowy

Rozwój transportu drogowego w Polsce, w relacji z krajami Bałkańskimi

Przewożenie i transportowanie towarów z jednego kraju do drugiego nie musi być już takie uciążliwe, dzięki usługom transportu i spedycji. Ostatnio wiele się słyszy o dynamicznym rozwoju produkcji i przemysłu w poszczególnych krajach, które się nawzajem uzupełniają. To ciekawe, ale usługi transportu i spedycji dla takich krajów jak: Rumunia, Bułgaria, Węgry, Macedonia i inne kraje bałkańskie są bardzo wygodne.

Jest tak gdyż towar zawsze bezpiecznie dociera na miejsce w wcześniej określonym terminie. Taka usługa oczywiście nie jest tania, niemniej jednak czasem warto dopłacić, aby mieć wszystko dokładnie zrobione.

Najlepiej współpracować z firmami kompleksowo oferującymi usługi TSL, takie jak transport, spedycja i magazynowanie towarów. Magazynowanie i magazyn logistyczny pozwala zaoszczędzić pieniądze, kiedy czas to drugorzędna sprawa.

 

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej firmy transportowej, firma IMPET z Czermina od 1984 świadczy sukcesywnie usługi transportowe oferując transport drogowy ciężarowy towarów.

Własny magazyn logistyczny

To co wyróżnia firmę IMPET na tle innych to dogodna lokalizacja, Czermin 61, 39-304 Czermin woj. podkarpackie to idealny łącznik w kierunkach wschód-zachód i południe. Dlatego IMPET to transport Ukraina oraz Mołdawia. Ponadto firma realizuje zlecenia na transport krajowy oraz inne kraje Europejskie.

Lat w branży TSL

Samochody własne i spedycja

Obsłużonych zleceń

Dlaczego transport drogowy?

Transport międzynarodowy i krajowy towarów oraz magazynowanie

Transport i spedycja w wyżej wymienionych krajach jest bardzo elastyczny, ponieważ transport drogowy dociera do każdego celu bez żadnych przeszkód. Nie można niestety tego samego powiedzieć o statkach, czy pociąga, które są mniej funkcjonalne.

Oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety. Transport i spedycja międzynarodowa to bezpieczny sposób na bezpieczne przewiezienie towaru z jednego kraju do drugiego i warto o tym pamiętać. Dlatego też transport drogowy to idealne uzupełnienie całej logistyki, związanej z transportem morskim, lotniczym czy pociągowym.

To tutaj znajduje się magazyn logistyczny firmy IMPET z Czermina:

Transport międzynarodowy na Węgry

Międzynarodowy transport towarów do takich krajów jak Słowacja, Austria oraz Węgry to doskonały wybór. Bliska relacja, systematyczne ładunki to idealny plan na rozwój firmy transportowej.

Profesjonalna firma transportowa

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

ZAPYTAJ O SWÓJ TRANSPORT

(+48) 17 774 03 42