FIZJOTERAPIA I REHABILITACJA

Dobry i sprawdzony gabinet rehabilitacyjny z Mielca w województwie podkarpackim

Rehabilitacja powypadkowa

Rehabilitacja neurologiczna

Rehabilitacja sportowa

Fizjoterapia i masaże

Bóle kręgosłupa? Potrzebna pomoc

Jak uśmieżyć ból kręgosłupa?

Rehabilitacja i fizjoterapia to branża, w której specjalizujemy się już od wielu lat. Nasz gabinet Osteozi pomaga pacjentom powrócić do normalnego funkcjonowania sprzed wypadku, ale nie tylko. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na kompetentność, rzetelność, a co najważniejsze indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasz gabinet zapewnia skuteczne leczenie oraz rekonwalescencje na bardzo wysokim poziomie. Każdy pacjent, który korzysta z naszych usług jest zadowolony, dlatego ponownie chętnie do nas wraca.

Osteozi to jeden z najbardziej profesjonalnych gabinetów rehabilitacji i fizjoterapii, jakie znajdują się w mieście Mielec. Na co dzień pracuje z różnymi pacjentami, którzy mają problemy neurologiczne lub kręgosłupa. Nasz gabinet wykorzystuje sprawdzone metody leczenia, czyli takie, jak terapia manualna, techniki narzędziowe, elektrostymulacja specjalistyczna, Indiba Activ, PNF, a także ćwiczenia wg Mckenzie. Staramy się pomóc każdemu pacjentowi, dlatego robimy wszystko, aby wyszedł od nas zadowolony i w pełni sprawny.

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek / Mielec

Wielu pacjentów w Mielcu szuka rozwiązania problemów związanych ze zdrowiem. Komfortowe życie to sprawa bezcenna. Tym bardziej, że wystarczy zadbać o skuteczne leczenie bólu. Poza rehabilitacją, gabinet OSTEOZI oferuje także masaże i fizjoterapię.

Telefon do rejestracji: +48 509 352 615

Rehabilitacja po wypadku

Jeżeli doznałeś urazu w wyniku nieszczęśliwego wypadku i potrzebna Ci skuteczna i sprawdzona rehabilitacja po wypadku, nie zwlekaj. Zadzwoń na wyżej podany numer telefon u i skonsultuj się z naszymi pacjentami. Przyjdź i skorzystaj z fachowej pomocy w OSTEOZI.

Pacjentów

zabiegów indiba active

wykonanych masażów

Gabinet z miasta Mielec

Fizjoterapia, fizjoterapeuta i masaże

Rehabilitacja Mielec

Gabinet Osteozi zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy są wysoce wykwalifikowani i posiadają ogromne doświadczenie. Rehabilitacja i fizjoterapia to nasza najważniejsza misja, którą wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Jeśli, jesteś po wypadku lub zmagasz się z problemami z kręgosłupem to koniecznie zgłoś się do nas już dziś. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc.

W naszym gabinecie od razu poczujesz się zdecydowanie lepiej, czego możesz być pewien.

 

DOBRY DENTYSTA

Stomatologia w najlepszym wydaniu pozwala na osiągnięcie cudów. Szczególnie usługi w zakresie stomatologii estetycznej. To niezwykłe jak prosty z perspektywy dentysty zabieg może zmienić życie pacjentów.

Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny

Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji potrzebny będzie dobry sprawdzony sprzęt rehabiltacyjny. Warto więc zaufać profesjonalnemu doborowi, który pomoże nam na szybką i bezbolesną rekonwalescencję.

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek

Mielec

REJESTRACJA TELEFONICZNA

(+48) 509 352 615