SKLEP ORTOPEDYCZNY

Dobry sklep ortopedyczny to taki, w którym znajdą Państwo nie tylko dobre artykuły, sprzęt ale również profesjonalne doradztwo

Stabilizatory

Ortezy

Kule

Wózki inwalidzkie

Artykuły ortopedyczne dla Ciebie

W miejscowości Mielec warto sprawdzić sklep REHA-MED

Kule, wózki inwalidzkie oraz ortezy pełnią bardzo ważne funkcję, które pomagają niepełnosprawnym w normalnym funkcjonowaniu. Można je kupić, lub wypożyczyć na określony czas w sklepie ortopedycznym.

Takich artykułów jest naprawdę sporo, dlatego też pomogą one przy każdym urazie ortopedycznym. Są one niezwykle potrzebne i mogą z nich korzystać nie tylko dorośli, ale i również dzieci w różnorodnym wieku.

Wiele osób często spotyka się z artykułami ortopedycznymi, których jakość jest po prostu niezadowalająca. Może to wynikać z niedopatrzenia sklepu, który zamawia złej jakości towary, aby zaoszczędzić i dobrze zarobić. Nie wszystkie firmy tak postępują, raczej na ogół każdy wie, że tylko JAKOŚĆ artykułów definiuje ich sprzedaż. Obecnie klienci przekazują sobie informacje o produktach, firmach poprzez internet czy też tzw. pocztą pantoflową. Dlatego każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że tego typu oszczędności na dłuższą metę nie mają prawa bytu.

 

Kompleksowa oferta, artykuły medyczne i rehabitacyjne również

Dobry sklep medyczny charakteryzuje przede wszystkim bogata i różnorodna oferta. Dlatego sklepy takie jak REHA-MED z Mielca oferują nie tylko sprzęt ortopedyczny. Jako doskonały tani sklep ortopedyczny uzupełniają ofertę o inne artykuły dla swoich pacjentów.

Dobry sklep rehabilitacyjny oferujący również doradztwo

Wśród wielu firm z Mielca przede wszystkim Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED to naprawdę dobry sklep znajdujący się pod adresem ul. Dworcowa 4/19, 39-300 Mielec. To właśnie tutaj firma nie tylko sprzedaje wyselekcjonowane produkty ale również świadczy usługi medyczne.

 ZADZWOŃ: +48 888 430 696

KOMPUTEROWA DIAGNOSTYKA

Wkładki ortopedyczne i komputerowe badania stóp i postawy ciała w Mielcu

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego

Kupując lub wypożyczając artykuły ortopedyczne należy udać się do takiego sklepu, który oferuje produkty o bardzo wysokiej jakości. Jak już wcześniej było wspomniane artykuły te pełnią bardzo ważne zadanie, dlatego też muszą być odpowiednie. Czyli jakie? Otóż przede wszystkim wygodne, funkcjonalne, a także w pełni sprawne. Te elementy są najważniejszymi. W Mielcu jest sklep, który oferuje nie tylko sprzedaż produktów ale również badania. To komputerowe badanie postawy ciała u dzieci, młodzieży i dorosłych. Na podstawie badania wykonywana jest diagnostyka i zalecane produkty, często wkładki ortopedyczne do butów w celu korekcji wad.

Systematyczne wizyty i dentysty to podstawa zdrowych zębów

Obecnie stomatologia to leczenie, zachowawcze. Jednak w przypadkach gdzie nie można już leczyć w grę wchodzi stomatologia estetyczna. To licówki, protezy, wybielanie zębów oraz implanty.

Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED

Artykuły do rehabilitacji, medyczne i ortopedyczne

Zadzwoń DO SKLEPU

(+48) 888 430 696